FreshBlog

Soutěž krásy - myPLANN

Klientská aplikace myPLANN je náš stěžejní nástroj pro poradce, který poradci pomáhá sdílet s klientem v on-linu data, smlouvy, podepisovat elektronicky dokumenty a hlavně pomáhá udržovat s klientem vztah. Podívejte se na krátkou prezentaci myPLANNu v Soutěži krásy na FINfestu.

Zobrazit celý článek

Jsme jednička na trhu!

Taky máte pocit, že poslední dobou je každý na trhu jednička? Všichni rostou a všichni budují velkou, úspěšnou firmu. Dostal jsem příležitost vyjádřit se k tomu, jak si představuji, že bude vypadat trh za 8 let a myslím si, že to slovo, které bude klíčové pro většinu poradců na trhu je STABILITA.

Nezávislé brokerpooly: Jaké mají příležitosti a rizika pro poradce?

V rozhovoru ředitelů tří broker poolů Mojmír Urbánek jasně říká, že klíčový produkt SAB Servisu je servis finančně poradenským firmám. Cílí na špičkové firmy o 30-40 poradcích, které vede silný lídr a které spoluprací se servisní organizací ušetří za backoffice, vývoj IT, compliance a další velké nákladové položky.

V pojištovnictví sa blýská na lepší časy

SAB servis ve spolupráci se dvěma ostřílenými poradci původem ze Slovenska - Peterem Kováčikem a Peterem Štofčíkem - vyvinul srovnávač pojistných podmínek v životním pojištění. Z původně malých ambicí postupně vzešel profesionální nástroj, který tlačí na pojišťovny, aby zlepšovaly vlastní produkty. A díky srovnávači trhu cena poprvé přestává být jediným kritériem při volbě produktu…

Digitální revoluce ve financích

Nové technologie zásadně změní svět bankovnictví a finančního poradenství. Blízkou vizi budoucího uspořádání finančního světa přednesl na naší konferenci hlavní host Pavel Kysilka.

Řízení změn

Svět zrychluje a my se potřebujeme stále rychleji měnit s ním. Jak neustrnout na místě a posouvat se? Nad tím se na konferenci věnované tématu digitální revoluce zamýšlel Jiří Falis, hlavní vývojář myDOCKu a manažer změny v SAB servis.

Technologické převraty v historii

Všechny převraty v historii, včetně těch technologických, s sebou přináší nové vítěze. A z původně mocných se stávají poražení. Na konferenci věnované fenoménu digitální revoluce se nad technologickými převraty v historii a jejich dopady zamýšlel Jan Šimek.

Zobrazit více článků

Naši autoři