FreshBlog

Seznamte se: Drahomír Najdenov, výkonný ředitel SAB servisu

Příchází posílit řízení ve chvíli, kdy jsme dosáhli takové velikosti, při které je výkonný ředitel, který má zkušenosti s vedením velkých týmů, maximálně ceněný a potřebný. Zároveň si udržuje kontakt se světem obchodu a přemýšlí, jak podpořit poradce. Ale nejlepší bude, když si na něj utvoříte obrázek sami. Proto jsem Drahomíra poprosil o opravdu otevřený rozhovor, aby šel s kůží na trh…

Zobrazit celý článek

Rozhovor o klientské aplikaci myPLANN

Vsadit na investice do vývoje klientské aplikace chce odvahu. Mnoho hráčů na trhu s touhle vizí neuspělo, klienti aplikace nakonec nepoužívali. Proč Mojmír Urbánek myPLANNu věří? Proč sází na vývoj klientské aplikace?

Soutěž krásy - myPLANN

Klientská aplikace myPLANN je náš stěžejní nástroj pro poradce, který poradci pomáhá sdílet s klientem v on-linu data, smlouvy, podepisovat elektronicky dokumenty a hlavně pomáhá udržovat s klientem vztah. Podívejte se na krátkou prezentaci myPLANNu v Soutěži krásy na FINfestu.

Jsme jednička na trhu!

Taky máte pocit, že poslední dobou je každý na trhu jednička? Všichni rostou a všichni budují velkou, úspěšnou firmu. Dostal jsem příležitost vyjádřit se k tomu, jak si představuji, že bude vypadat trh za 8 let a myslím si, že to slovo, které bude klíčové pro většinu poradců na trhu je STABILITA.

Nezávislé brokerpooly: Jaké mají příležitosti a rizika pro poradce?

V rozhovoru ředitelů tří broker poolů Mojmír Urbánek jasně říká, že klíčový produkt SAB Servisu je servis finančně poradenským firmám. Cílí na špičkové firmy o 30-40 poradcích, které vede silný lídr a které spoluprací se servisní organizací ušetří za backoffice, vývoj IT, compliance a další velké nákladové položky.

V pojištovnictví sa blýská na lepší časy

SAB servis ve spolupráci se dvěma ostřílenými poradci původem ze Slovenska - Peterem Kováčikem a Peterem Štofčíkem - vyvinul srovnávač pojistných podmínek v životním pojištění. Z původně malých ambicí postupně vzešel profesionální nástroj, který tlačí na pojišťovny, aby zlepšovaly vlastní produkty. A díky srovnávači trhu cena poprvé přestává být jediným kritériem při volbě produktu…

Digitální revoluce ve financích

Nové technologie zásadně změní svět bankovnictví a finančního poradenství. Blízkou vizi budoucího uspořádání finančního světa přednesl na naší konferenci hlavní host Pavel Kysilka.

Zobrazit více článků

Naši autoři