FreshBlog

Myšlení finančníků

Poslechněte si, jak v klidu a beze spěchu vyzpovídal Michal Doubek Mojmíra Urbánka. Dozvíte se, jak se Mojmír Urbánek učil, jak začínal podnikat a hlavně jaké vize má do budoucna.

Zobrazit celý článek

Firmu řídím bez "biče"!

Všichni majitelé poradenských firem mají jeden stejný cíl – růst, vybudovat úspěšnou firmu, mít co nejvíce lidí a co nejvyšší zisky. Většina z nich nabízí hvězdnou kariéru, týmovou práci, nejlepší systém odměňování, vzdělávání, dokonalý IT systém a zároveň téměř fanaticky propagují své logo, svoji vizi. Podíváme-li se ale do struktury těchto firem, kolik poradců a manažerů je v nich doopravdy spokojených, vydrží tam více jak 10 let a mají slušný příjem, nejsou zadluženi, nerozpadla se jim rodina a nemají zdravotní problémy?

Jak pracovat s velkým klientským kmenem?

Většina poradců v první fázi své kariéry řeší otázku, kde oslovit a jak získat klienta. Pokud jsou úspěšní, podaří se jim vybudovat vlastní klientský kmen. O tyto klienty se následně potřebují starat a teprve postupně se začne ukazovat síla nebo slabost systému, který poradci ke své práci používají a způsob, kterým si zaznamenávají informace ze schůzek s klienty.

Naši autoři